فروشگاه ابزار آلات ایران ایمن ابزار

جعبه ابزار مناسب چه ویژگی دارد | پایگاه دانش ایران ایمن ابزار

جعبه ابزار برای نگهداری مناسب و هم چنین حمل راحت تره ابزارآلات استفاده می شود.تمامی ابزار ها بصورت کاملا مرتب در کنار هم قرار می گیرند.امروزه جعبه ابزار های مختلفی با جنس و برندهای گوناگون در بازار موجود هستند که قبل از خریداری حتما باید به این دو فاکتور جنس و برند آن توجه کنید،چون اگر نوع بی کیفیت آن را خریداری نمایید بعد از چند بار استفاده می شکند.

مشاهده بیشتر
۱۳۹۹ شنبه ۲ اسفند
17بازدید
جعبه ابزار مناسب چه ویژگی دارد  | پایگاه دانش ایران ایمن ابزار
نکات مهم در خرید ابزارآلات دسته دوم | پایگاه دانش ایران ایمن ابزار

خرید ابزار دست دوم، یک راه حل منطقی و اقتصادی برای جمع و جور کردن یک کارگاه ابزارآلات با هزینه مناسب است. البته در میان این ابزار های دست دوم می توان ابزار هایی را دید که ساخت کشورهای رده اول جهان در زمینه ساخت ابزارآلات هستند نظیر آمریکا،ژاپن، آلمان و ...

مشاهده بیشتر
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ بهمن
37بازدید
تفاوت کارواش ذغالی با کارواش دینامی| پایگاه دانش ایران ایمن ابزار

تفاوت هایی بین کارواش ذغالی با کارواش دینامی وجود دارد که شاید شما را در هنگام خرید مردد کرده باشد. خرید کدام یک از این کارواش ها کاملا به نحوه استفاده شما و کار مورد نظر شما بستگی دارد.کارایی آن ها متفاوت است اما بطور کلی از آن ها در شستشوی محوطه، خودرو، نمای ساختمان و ... استفاده می شود.

مشاهده بیشتر
۱۳۹۹ شنبه ۱۸ بهمن
44بازدید
5 نکته در نگهداری ابزارآلات در فصول سرد|پایگاه دانش ایران ایمن ابزار

نگهداری از ابزارآلات از جمله مهم تربن بخش هرکاری است که شاید کمتر کسی به آن توجه کند.حفاظت از ابزارآلات به خصوص در فصول سرد و زمستان، بسیار در طول عمر این وسایل تاثیرگذار است.

مشاهده بیشتر
۱۳۹۹ سه شنبه ۷ بهمن
45بازدید
5 نکته در نگهداری ابزارآلات در فصول سرد|پایگاه دانش ایران ایمن ابزار