فروشگاه ابزار آلات ایران ایمن ابزار

درباره ما

فروشگاه ایران ایمن ابزار بستر مناسبی را در راستای خرید آسان اینترنتی انواع ابزارآلات و تجهیزات ایمنی و آتش نشانی، فراهم ساخته که از این طریق تمامی افراد ومتخصصین در این حوزه به راحتی میتوانند ابزاردستی ، ابزار برقی وشارژی ، تجهیزات آتش نشانی و انواع لوازم ایمنی را خریداری کنند .فروشگاه ایران ایمن ابزار سعی دارد در زمینه معرفی ابزارهای پرکاربرد ، محصولات با کیفیتی را به مشتریان خود معرفی کند . بنابراین برای مشتریانی که خرید ابزار آنلاین دارند اجناسشان را تضمین کرده و با ضمانت تحویل مشتری میدهد .هدف ما ارائه ی بهترین برند ابزار ایرانی وخارجی میباشد و همواره به دنبال ارائه ی خدمات با بالاترین کیفیت،رشد روزافزون و پاسخگویی هرچه بیشتر به نیاز مشتریان است.دراین فروشگاه اینترنتی ابزار، خدماتی همانند مشاوره تخصصی،تعمیرات ابزارهای برقی و شارژی مانند دریل ها،دریل پیچ گوشتی شارژی ، فرزها و... وضمانت اصل بودن اجناس برای تمامی اقشار جامعه وجود دارد.همچنین جایگاهی برای بهتر دیده شدن انواع ابزارآلات وبرندها همچنین انواع ابزار ارزان را ایجاد کرده ایم.شما عزیزان امکان بررسی ، مقایسه وخرید ابزارهای دلخواه خود همچون دریل،پیچ گوشتی،فرز،اره و... ،ابزارهای ساختمانی مانند دریل بتن کن،چکش تخریب و تجهیزات آتش نشانی ،تجهیزات فردی آتش نشان، تجهیزات اعلام واطفا،تجهیزات امدادونجات و انواع تجهیزات ایمنی و... را از برندهایی مانند بوش ،رونیکس،ماکیتا،توسن،میلواکی،دیوالت و... را در ابزار فروشی ایران ایمن ابزار دارید .درادامه ی این مقاله توضیح مختصری در رابطه با لوازم موجود در فروشگاه داده شده،که هدف از ارائه ی این اطلاعات،آشنایی شما مشتریان، با هریک از محصولات موجود در ابزار فروشی ،ایران ایمن ابزار میباشد .

آتش نشانی

از مهم ترین تجهیزات ایمنی در ساختمان ها ، تجهیزات آتش نشانی را میتوان نام برد.برای جلوگیری از گسترش آتش وبه حداقل رساندن خسارت های ناشی از آتش سوزی ،استفاده از لوازم آتش نشانی لازم وضروری میباشد.

تجهیزات فردی آتش نشان ، تجهیزات اعلام واطفا حریق ساختمانی ، تجهیزات امدادونجات ، هشداردهنده ها وآشکارسازها همگی جزئی از تجهیزات آتش نشانی میباشند، بنابراین کلیه موارد ذکرشده نقش خاصی در اطفای حریق داشته و جزئی از وسایل آتش نشانی به شمار میروند.

سیستم اعلام حریق : که در تمامی ساختمان های تازه ساخت از آن استفاده میشود،روی سقف ساختمان مستقر میگردد و در زمان آتش سوزی ساختمان،این سیستم نشانه های آتش مثل دود،نور،گرما و حرارت را متوجه میشود و شروع به آلارم زدن میکند.این سیستم به مراکز آتش نشانی متصل است وبه نزدیکترین مرکز هم اعلام خطر میکند.

سیستم اطفا حریق : که وظیفه ی آن خاموش کردن آتش تا رسیدن مامورین آتش نشانی میباشد.این وسیله به یک دما حساس است و اگر دمای محیط از حد استاندارد بالاتر رود سیستم اطفا حریق یا اسپرینکلر شروع به آب پاشی میکند وآتش را خفه میکند.نام این وسیله آتش نشانی اسپرینکلر است.

تجهیزات ایمنی

تجهیزات ایمنی نقش بسیار مهمی در حفاظت از جان کارگران ومهندسان وسایر افراد ایفا میکند.به طور کل تجهیزات ایمنی شامل وسایلی است که کارگران در محیط های کارگاهی برای حفاظت از زندگی و جلوگیری از تلفات و جراحات مورد استفاده قرار میدهند.فروشگاه ایران ایمن ابزار شما را در انتخاب تجهیزات ایمنی مناسب با محیط کارتان را راهنمایی کرده و ارائه دهنده ی با کیفیت ترین تجهیزات ایمنی با بهترین برند های ایرانی و خارجی (با ضمانت اصل بودن اجناس) میباشد.انواع تجهیزات ایمنی شامل لباس کار-محافظ های تنفسی-محافظ صورت-عینک ها-کلاه ها و... میباشد.

ابزارآلات برقی وشارژی

ابزار برقی از پرکاربردترین انواع ابزارمی باشد . ابزار برقی به گروهی از ابزارآلات صنعتی و خانگی گفته میشود که نیروی محرکه مورد نیاز برای آن ها از انرژی برق تامین میگردد.این گروه از ابزارآلات را میتوان در حالت کلی به دو نوع ابزار شارژی و برقی تقسیم بندی کرد.همان طور که از نام این دو گروه مشخص است،ابزارشارژی در واقع زیرمجموعه برقی میباشد ، با این تفاوت که میتوان از باتری برای تامین انرژی خود استفاده کند.

کاربرد ابزار برقی و شارژی

این گروه از ابزارآلات را میتوان در محیط هایی با اهداف مختلف مورد استفاده قرار داد . عرضه نوع شارژی این ابزارها باعث شده است تا در محیط هایی که امکان دسترسی به برق وجود ندارد بتوان با باتری های تعبیه شده درآن ها نیروی لازم را تامین نمود . از اصلی ترین دلایل کاربرد زیاد ابزار برقی میتوان به کارایی وطول عمر بالا،قدرت وعملکرد بالاتر نسبت به ابزارهای دستی وبادی وکیفیت مناسب برندهای تولید کننده آن ها اشاره نمود.فروشگاه ابزار آلات اینترنتی ایران ایمن ابزار قصد دارد باکیفیت ترین ابزارآلات برقی وشارژی را درراستای فروش عمده ابزار وفروش تکی ابزاربه شما معرفی کرده ودر جهت خرید آسان و مطمئن خدماتی را به مشتریان ارائه دهد .

انواع ابزار برقی وشارژی : فرزها – دریل ها و دریل پیچ گوشتی شارژی – سنگ رومیزی – ابزاهای پنوماتیک – کارواش – جاروی صنعتی و...

ابزاردستی

ابزار دستی یعنی هرنوع ابزاری که برای استفاده از آن نیازمند نیروی انسانی بوده و برای سهولت و سرعتبخشیدن در انجام کارهای مختلف فنی ازاین نوع ابزار استفاده میشود را ابزار دستی میگویند.ابزار دستی از متنوع ترین و کاربردی ترین انواع ابزار آلات میباشدکه علاوه بر اینکه در تعمیرات ساده مورداستفاده قرار میگیرد در انجام کارهای صنعتی نیز میتواند انتخاب مناسبی باشد .اهمیت و کاربرد بسیار زیاد این نوع ابزار آلات و تقاضای زیاد برای خرید آن باعث شده که شناخت ابزاردستی به ما کمک کند تا بهتر وراحت تر ابزار مورد نیاز برای کارخود را انتخاب کنیم .

فروشگاه ابزارآلات ایران همواره به دنبال ارائه ی با کیفیت ترین اجناس میباشد برای دیدن نمونه اجناس به سایت ایران ایمن ابزار مراجعه نمایید.