فروشگاه ابزار آلات ایران ایمن ابزار

تفاوت کارواش ذغالی با کارواش دینامی| پایگاه دانش ایران ایمن ابزار

تفاوت کارواش ذغالی با کارواش دینامی| پایگاه دانش ایران ایمن ابزار

 

تفاوت هایی بین کارواش ذغالی با کارواش دینامی وجود دارد که شاید شما را در هنگام خرید مردد کرده باشد. خرید کدام یک از این کارواش ها کاملا به نحوه استفاده شما و کار مورد نظر شما بستگی دارد.کارایی آن ها متفاوت است اما بطور کلی از آن ها در شستشوی محوطه، خودرو، نمای ساختمان و ... استفاده می شود.کارواش ها از نظر موتور به دو نوع دینامی و ذغالی تسقیم بندی می شوند. نوع دینامی آن کارایی بالاتری دارد اما از نوع ذغالی هم در مواردی استفاده می شود. به دلیل مدل سیم پیچی موتور در نوع دینامی، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد اما دارای وزن و قیمت بالاتری نسبت به نوع ذغالی می باشد. نوع ذغالی در سال حداقل یکبار احتیاج به تعویض ذغال دارند.البته این ذغال ها قیمت بالایی ندارند و بطور میانگین هر ذغال را در حدود 10 هزار تومان می توان خریداری کرد.

 

تفاوت کارواش ذغالی با کارواش دینامی

 

کارواش های ذغالی قیمت کمتری دارند.

کارواش های دینامی استهلاک کمتری دارند.

کارواش های دینامی تولید صدای کمتری نسبت به نوع دینامی خود داشته و زمان طولانی تری را می توان از آن ها استفاده کرد.

هزینه مربوط به تعمیرات در کارواش های ذغالی به مراتب کمتر بوده و سالی یکبار نیز احتیاج به تعمیر ذغال دارند.

 

 

کابردهای کارواش چیست؟

 

کارواش ها بر اساس نوع کار و محلی که آن را شستشو می دهند به دو نوع کارواش خانگی و کارواش صنعتی تقسیم می شوند.برای انتخاب دستگاه کارواش مناسب،باید در مورد کار و زمان استفاده از دستگاه کارواش خود اطلاعاتی داشته باشید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این نوع کارواش ها کلیک کنید.

 

تفاوت های کارواش ذغالی و کارواش دینامی

 

یکی از مهم ترین مسائلی که باید به آن توجه داشت، میزان بودجه ای است که می خواهید برای این دستگاه هزینه کنید.فروشگاه ابزار آلات ایران ایمن ابزار مفتخر به ارائه انواع دستگاه های کارواش با برند های روز دنیا با کمترین هزینه به شما عزیزان است.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

۱۳۹۹ شنبه ۱۸ بهمن
113بازدید