فروشگاه ابزار آلات ایران ایمن ابزار

راهنمای خرید کارواش خانگی | پایگاه دانش ایران ایمن ابزار

راهنمای خرید کارواش خانگی | پایگاه دانش ایران ایمن ابزار

 

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که درگیرلکه ای روی سطحی شده باشید که به راحتی پاک نشود و احتیاج به آب با شفار بالا داشته باشید.این زمان است که اهمیت کارواش بیشتر می شود.کارواش خانگی نوعی دستگاه است که آلودگی های موجود در سطوح را تمیز تر پاک کرده و سرعت عمل را نیز در انجام آن نسبت به شستن با دست بالا می برد. کارواش خانگی با توجه به قدرت پاشش آب در آن دارای قدرت های متفاوت است که افراد با توجه به نیاز خود مدل مورد نظر را انتخاب می کنند.در مورد این دستگاه باید بگوییم که با کمک نازلی که روی دستگاه قرار دارد آب را با فشار بالا روی سطوح می پاشد و باعث از بین رفتن آلودگی ها می شود. در این مقاله از فروشگاه ابزارآلات ایران ایمن ابزار قصد داریم تا بصورت عمیق تری شما را با انواع کارواش خانگی آشنا کنیم تا در زمان خرید با اطلاعات کامل دستگاه مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنید.

 

مزایای استفاده از کارواش خانگی

 

راهنمای خرید کارواش خانگی

 

 

  • باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود:

 

از مهم ترین مزیت های این دستگاه می توان به صرفه جویی در مصرف آب اشاره کرد. به دلیل پاشش قوی آب بر روی سطوح،آلودگی ها را سریع تر پاک می کند و همین امر باعث کاهش مصرف آب می شود.

 

  • باعث صرفه جویی در زمان می شود:

 

به دلیل فشار بالای آب و زودتر پاک شدن آلودگی ها از روی سطوح، باعث صرفه جویی در وقت و زمان افراد می شود.

 

  • باعث صرفه جویی در نیروی کار می شود:

 

از دیگر دلایلی که باعث مهم شدن دستگاه کارواش خانگی می شود، صرفه جویی در استفاده از نیروی کار می شود.با استفاده از پمپاژ قدرتمند آب در این دستگاه، آلودگی ها با قدرت بیشتر هم چنین در زمان کمتر و بدون احتیاج به نیروی انسانی از بین می رود پس در نتیجه به نیروی کار کمتری احتیاج پیدا می شود.

 

 

  • باعث صرفه جویی در هزینه می شود:

 

با خرید این دستگاه کاربر به راحتی می تواند هر زمانی که لازم بود خودرو خود را بشوید پس در هزینه و زمان کاربر صرفه جویی خواهد شد.

 

انتخاب کارواش خانگی مناسب

 

این نوع دستگاه ها دارای انواع متفاوتی هستند که در مقیاس های متفاوتی نیز استفاده می شوند. آشنایی با انواع آن و اینکه هر کدام برای چه کاری بیشتر کاربرد دارند باعث می شود تا با توجه به نیاز خود بهترین دستگاه را خریداری کرده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.بهتر است این را بدانید که کارواش ها در انواع با آب سرد و با آب گرم در بازار موجود هستند. انواع کارواش خانگی با فشار بالای آب گرم بیشتر برای سطوحی کاربرد دارند که مربوط به موتور ماشین و جایی است که به روغن آغشته شده باشد. انواع آب سرد فشار قوی آن برای تمیز کردن سطوحی کاربرد دارند که آغشته به گرد و خاک بوده و یا می خواهند رنگ یا زنگ زدگی را از روی سطح پاک کنند.

 

کارواش چرخ دار یا بدون چرخ

 

کارواش ها در دو مدل چرخدار و بدون چرخ طراحی و ساخته می شوند که با توجه به محیط از آن ها استفاده می شود.گاهی لازم است تا دستگاه را جابه جا کنید در این صورت بهتر است تا انواع چرخ دار آن ها را تهیه کنید.

 

کارواش برقی یا بنزینی

 

کارواش با دو نوع سوخت برقی و بنزینی در بازار موجود هستند.کارواش خانگی برقی برای مصارف خانگی مناسب تر بوده و صدای کمتری دارند و همچنین هیچ گونه مشکلی را برای محیط زیست نیز ایجاد نمیکنند.انواع بنزینی که بیشتر برای مصارف صنعتی کاربرد دارند و به دلیل دودی که تولید می کنند برای مصرف در محیط باز هستند از قدرت بیشتری برخوردار هستند و هم چنین قیمت بالاتری دارند.

 

مدت زمان استفاده از کارواش خانگی

 

از دیگر نکاتی که در زمان خرید دستگاه کارواش باید به آن توجه کرد مدت زمان استفاده ازآن است. دستگاه direct drive برای استفاده بصورت محدود مناسب بوده و دستگاه قدرتمند و کم هزینه ای هست.اگر مدت زمان زیادی را می خواهید از دستگاه استفاده کنید بهتر است انواع تسمه ای آن ها را تهیه کنید به دلیل سرعت چرخش کمتر ، استهلاک در آن نیز کمتر است.

 

لوازم یدکی و خدمات پس از فروش کارواش خانگی

 

راهنمای خرید کارواش خانگی

 

 

با توجه به تحریم های حال حاضر کشور و امکان افزایش این تحریم ها،خریداری دستگاهی که در زمان نیاز قطعات آن به راحتی و با هزینه مقرون به صرفه تهیه شود از مهم ترین مسائلی است که در زمان خرید حتما باید به آن توجه شود. فروشگاه ایران ایمن ابزار به شما مشتریان عزیز توصیه می کند تا قبل از خرید انواع کارواش، به خدمات پس ار فروش دستگاه بسیار توجه فرمایید.

 

مشخصات فنی

 

فشار آب

 

کارواش ها از نظر فشار آبی که در آن ها تولید می شود متفاوت هستند و این فشار را با بار می توان مشخص کرد به این صورت که هر چه بار دستگاه بیشتر باشد، فشار آب موجود در آن نیز بیشتر می شود و البته دستگاه بزرگتر و حمل آن نیز سخت تر خواهد شد.

 

حداکثر جریان آب خروجی

 

میزان آب خروجی از دستگاه در واقع نشان دهنده میزان حجم آبی است که کارواش در یک دقیقه مصرف می کند. از این رو می توانید سرعت پاک شدن آلودگی را از روی سطوح مشخص کنید.

 

نوع موتور کارواش

 

این نوع دستگاه ها از نظر نوع موتور به دو دسته دینامی و ذغالی تقسیم می شوند که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. برای آشنایی با تفاوت کارواش ذغالی و دینامی کلیک کنید.

 

فرکانس دستگاه

 

فرکانس امواج دستگاه در اندازه‌گیری فرکانس صدا (امواج رادیویی یا نور)، سیگنال‌های الکتریکی یا دیگر امواج، فرکانس بر حسب هرتز، تعداد سیکل‌های شکل موج تکراری است.

 

برای مشاهده و خرید انواع کارواش خانگی به فروشگاه اینترنتی ایران ایمن ابزار مراجعه فرمایید.

۱۳۹۹ سه شنبه ۱۶ دي
79بازدید